Konferencja Filmowe PsychoTropy, 12-13 kwietnia 2018, Katowice

Serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Naukową „Filmowe Psycho-Tropy”. Jej pierwsza edycja poświęcona była zastosowaniu filmu w edukacji i profilaktyce.

Druga edycja konferencji odbędzie się 12–13 kwietnia 2018 w Katowicach. Organizowana jest przez Uniwersytet SWPS i Uniwersytet Śląski – tym razem pod hasłem „Twórca i bohater filmowy”.

Konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, doktorantów i studentów oraz nauczycieli i praktyków. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy psychologów, pedagogów, filmoznawców, kulturoznawców i przedstawicieli dziedzin pokrewnych, a także osoby wykorzystujące film w edukacji i profilaktyce, nauczycieli, wykładowców i edukatorów. Konferencja będzie znakomitą okazją do wymiany doświadczeń w edukacji i profilaktyce za pośrednictwem filmu – w poprzedniej edycji wzięło udział ponad 250 osób z całej Polski. Przewidujemy organizację kilku sesji tematycznych, sesję studencką oraz posterową. Odbędą się krótkie wykłady zaproszonych ekspertów, spotkanie z twórcami filmowymi, pokaz filmowy oraz certyfikowany warsztat dedykowany dla nauczycieli na temat metodyki pracy z filmem.

PTEM objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem.

Więcej infromacji: https://www.swps.pl/nauka-i-badania/konferencje/16760-ii-ogolnopolska-konferencja-naukowa-filmowe-psycho-tropy

Napisano w informacje i wydarzenia, patronaty

Dodaj komentarz